V semifinále dvojhry Gombos proti Kleinovi, Martin s Molčanom, v semifinále aj Kužmová s Blinkovou, Bencic so Schmiedlovou


Turnaj Bratislava Open 2020 sa prehupol do svojej druhej polovice. Vo štvrtok sa hrali štvrťfinálové duely dvojhry, v ktorých uspeli Lukáš Klein, Norbert Gombos, Andrej Martin i Anna Blinkova.

PROGRAM DŇA 19.6.2020  

ŽREB MUŽSKEJ DVOJHRY    ŽREB ŽENSKEJ DVOJHRY    ŽREB MUŽSKEJ ŠTVORHRY   ŽREB ŽENSKEJ ŠTVORHRY

Najdramatickejší štvrťfinálový duel v úvode dňa odohrali Klein s Horanským, keď prvý menovaný zvíťazil až po bitke 6:2, 6:7(2), 6:3. „Na začiatku som robil chyby, Filip bol lepší, aj na podaní, nemal s tým žiadne problémy. Našťastie som to zvládol, vybojoval som nejaké brejkbaly. Potom v tajbrejku druhého setu hral Filip odvážnejšie. No na začiatku tretieho setu som sa dal dokopy, podržal som si svoje servisy,“ hodnotil Klein, ktorý je rád, že má možnosť hrať na sérii turnajov Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. „My ako hráči vítame hocijaké možnosti, vďaka ktorým sa môžeme porovnávať medzi sebou. A máme možnosť aj niečo zarobiť, nielen trénovať. Je to super. Zúčastním sa všetkých piatich turnajov,“ dodal.

štvrťfinále:
Lukáš Klein - Filip Horanský 6:2, 6:7(2), 6:3
Norbert Gombos - Lukáš Pokorný 6:0 6:3
Andrej Martin - Krištof Minárik 6:3 6:0
Alex Molčan - Ján Kovalík 6:3 6:3
Anna Blinkova - Viktória Morvayová 6:7(5) 6:4, 6:3
Viktória Kužmová - Katarína Kužmová 6:3 6:2
Belinda Bencicová - Bianca Behúlová 7:5 6:4
A.K. Schmiedlová - Radka Zelníčková 6_0 6:2« Aktuality