PROGRAM

 

 

Ceremoniál po finále dvojhry / Final ceremony

Tallon Griekspoor interview after the final

Sebastian Baez interview after the final

SINGLES + DOUBLES DRAW

Rozhovor s Kližanom po prehre v semifinále

Rozhovor s Filipom Horanským po prehre v semifinále dvojhry

Doubles final ceremony / Ceremoniál po finále štvorhry

STATS

Rozhovor s Martinom Kližanom po postupe do semifinále dvojhry

Rozhovor s Filipom Horanským po postupe do semifinále dvojhry

TALLON GRIEKSPOOR INTERVIEW

Rozhovor s Filipom Horanským po postupe do štvrťfinále dvojhry

ŽREB KVALIFIKÁCIE DVOJHRY/QUALIFYING DRAW

CEM ILKEL INTERVIEW

MATTHIAS BACHINGER INTERVIEW

VIDEOROZHOVOR PO PREHRE MOLČANA V 2. KOLE

VIDEOROZHOVOR S LEHEČKOM PO POSTUPE DO ŠTVRŤFINÁLE

VIDEOROZHOVOR S GOMBOSOM PO POSTUPE DO 2. KOLA A NARODENÍ SYNA

VIDEROZHOVOR S KOVALÍKOM PO POSTUPE DO 2. KOLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Challenger, ktorý kedysi začínal v Košiciach, pokračoval v Poprade a napokon zakotvil v Bratislave, sa odohrá aj v sezóne 2021. V termíne od 7. do 13. júna  si zmerajú sily tenisti na podujatí kategórie Challenger 90 s názvom Kooperativa Bratislava Open 2021.

BULLETIN TURNAJA NA STIAHNUTIE

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH HRÁČOV

PARTNERI V ROKU 2021

Hlavný organizátor challengera Branislav Stankovič je právom hrdý na 17. predchádzajúcich ročníkov a aj preto urobil maximum preto, aby ani v „covidovej“ dobe nechýbal na Slovensku kvalitný mužský tenis. „Turnaj sme dávali do termínovej listiny už koncom minulého roka. A to z jednoduchých dôvodov. Chceli sme zachovať kontinuitu - konalo sa už 17 ročníkov. Dohodli sme sa na tom aj s dlhoročnými, kľúčovými partnermi, ktorý nás stabilne podporujú. Turnaje sa hrajú v Európe, aj po celom svete, či už s divákmi alebo bez. Tenisový svet sa nezastavil a aj my musíme pokračovať a robiť všetko preto, aby sme sa dostali do normálnych koľají,“ povedal o dôvodoch opätovnej organizácie Stankovič.

Definitívne rozhodnutie o zorganizovaní Kooperativa Bratislava Open 2021 padlo vo februári tohto roka. „Zorganizujme 18. ročník v termíne od 7. do 13. júna na kurtoch TK Slovan. Bude mať tú istú dotáciu ako pred obdobím covid-19. Bude to challenger kategórie 90 s celkovou dotáciou 66 640 eur. V hlavnej súťaži bude 32 hráčov, 16 hráčov zabojuje v kvalifikácii dvojhry a 16 párov si zahrá vo štvorhre,“ uviedol bývalý slovenský tenisový reprezentant.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                 BULLETIN TURNAJA 2020

Najlepší slovenskí tenisti a tenistky na júnovom turnaji Bratislava Open

VOĽNÝ VSTUP!!!                               VIAC INFO: https://www.bratislavaopen.com/?aktuality_detail=77

Aj keď sa pôvodne plánovaný mužský challenger Bratislava Open v júni 2020 pre koronakrízu neuskutoční, jeho hlavný organizátor Branislav Stankovič zorganizuje v pôvodnom termíne zaujímavú náhradu. Od 17. do 20. júna 2020 sa bude konať na kurtoch TK Slovan Bratislava podujatie Bratislava Open, ktoré spojí 16 najlepších slovenských tenistov a 16 tenistiek.

Hosťom spomínaného podujatia bude aj držiteľka voľnej karty do hlavnej súťaže Belinda Bencicová, ktorá má slovenské korene a zdržiava sa teraz v Bratislave. Hrať v Bratislave chce takmer celá naša špička vrátane deblistov. Účasť prisľúbili Andrej Martin, Jozef Kovalík, Norbert Gombos, Filip Horanský, Alex Molčan, Lukáš Klein a pridajú sa aj juniori, ktorých nominuje Slovenský tenisový zväz. Chýbať nebudú ani Filip Polášek a Igor Zelenay zatiaľ vo štvorhre. „Možno, keď sa na to budú cítiť, vyskúšajú si aj dvojhru. Chýbať bude pre nedoliečené zranenie iba Martin Kližan, lebo ešte nezačal prípravu. Doliečuje si ruku. Zo žien sa zúčastnia Viktória Kužmová, Anna Karolína Schmiedlová i Rebecca Šramková,“ hovorí hlavný organizátor akcie Branislav Stankovič.

BULLETIN TURNAJA 2019